فهرست بستن

نحوه سفارش

می‌توانید با مراجعه به صفحه پیگیری در سایت از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شود. برای این منظور کافی است شماره سفارش و ایمیل خود را وارد کنید.

در حال حاضر ثبت سفارشات تنها از طریق سایت امکان پذیر می باشد.

ساوا یک فروشگاه محصولات محلی اینترنتی است و امکان خرید حضوری در آن وجود ندارد. شما می‌توانید از طریق وب‌سایت ساوا سفارش خود را ثبت کنید و محصول را محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

در حال حاضر فقط در شهر تهران ارسال داریم. از هفته دوم تیرماه ۹۹، ارسال سفارشات برای سایر شهرهای ایران عزیز نیز فعال خواهد شد.

درحال حاضر امکان ارسال محصولات برای فرد دیگری ممکن است. کافی است در قسمت توضیحات نام فرد گیرنده و مواردی را که لازم است در نظرگرفته شود برایمان بنویسید.

همچنین، به زودی سازوکاری برای ارسال محصولات به صورت هدیه از طریق سایت با بسته بندی و به همراه کارت پستال با متن مورد نظر شما، فراهم خواهد شد.

بله. از آن‌جایی که تمام محصولات ساوا شامل ضمانت برگشت هستند، در صورتی که نقص یا مشکلی در محصول باشد، می‌توانید محصول را برگردانید. در صورتی که مشکلی در محصول تجربه کردید، لطفا از یکی از روش‌های تماس با ساوا با ما در ارتباط باشید تا در حداقل زمان، بتوانیم محصول را مرجوع کنیم و بسته جایگزین برایتان بفرستیم.

هزینه ارسال برای سفارشات در تهران ۱۲ هزار تومن خواهد بود.

سفارشات در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ و در روز پنجشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۵ به دست شما خواهند رسید.

سفارشات طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری بعد از ثبت سفارش، در بازه زمانی مشخص‌شده به دست شما خواهند رسید. پیش از ارسال سفارش، با شما تماس خواهیم گرفت.

کیفیت محصولات

محصولات ساوا به صورت پیوسته در مسیر تولید و بسته‌بندی از لحاظ کیفیت و رعایت مسائل بهداشتی بررسی می‌شوند. ما با کارگاه‌ها و تولیدکننده‌های مجوزدار محلی کار می‌کنیم و تمام تلاشمان را برای نظارت بر روی کارگاه‌ها داریم، گاهی اگر مورد یا مشکلی در موضوع بهداشت پیش بیاید، آموزش‌های لازم را به کارگاه‌ها و تولیدکنندگان محلی می‌دهیم. با این حال، در صورتی که به علت اقتضائات محصولات محلی و مدل کارگاه‌های کوچک، مشکلی در کیفیت محصولات وجود داشته باشد، آن را سریعا مرجوع می‌کنیم و بسته جایگزین خدمتتان ارسال می‌شود.

شیوه‌ی نگهداری تمامی محصولات در قسمت توضیحات هر محصول روی وب سایت، نوشته شده است.

همچنین موارد غذایی و حساسیتی (همچون بدون شکر و…) در خصوص هر محصول را می‌توانید در قسمت توضیحات مطالعه کنید.

Load More